Skip to content

Poslední setkání školního roku 2018/2019 se uskuteční 12. 6. 2019, ale ne v iQlandii, jako obvykle, ale v sousedním iQParku. Zde je od května k dispozici moderní laboratoř, kde najdeme jak "špinavou" část (klasickou dílnu), tak "čistou místnost" (pájení, 3D tisk, počítače, robotika).

Na setkání si budeme zkoušet jednoduchý výrobek v Tinkercadu, proto zde nabízím stručný návod pro úplné začátečníky v PDF.

 

Rád bych všem připomněl, že proběhl webinář Elixíru, na kterém byla představena všechna digitální centra. Navíc byla zmíněna možnost zúčastnit se přes prázdniny tzv. virtuálního centra, takže vás zveme na záznam webináře ve vloženém videu a na stránky Elixíru, kde je kalendář s našimi akcemi.

Přinášíme dvě pozvánky – na další setkání našeho Elixíru a na konferenci Technologie do škol. Obě akce jsou sice v jednom dni, 24. 4., ale jako obvykle připravíme i souhrn pro ty, co se nemohou dostavit. V takovém případě čtěte prosím žádost o spolupráci uvnitř článku.

...celý článek "Pozvánka: konference a setkání v dubnu 2019"