Skip to content

Rozšířená a virtuální realita – pozvánka 23. 10.

Jednou z prvních aplikací, kdy jsem se setkal s rozšířenou realitou ve školách, byl Quiver. Pochopitelně jsem si na něj vzpomněl, když jsem chystal program Elixíru na další školní rok. Dalším impulzem byly příspěvky zkušenějších kolegů, kteří ji zkouší i ve výuce na prvním stupni. Pak přišel Slávek Hora se svojí sérií článků o rozšířené realitě s markry i bez nich. No a nakonec bylo impulzem pro přípravu tématu setkání s VR brýlemi na letním kurzu AV Media. Když mi pak kolega Pavel Knobloch řekl, že VR brýle má mít k dispozici i Technická Univerzita v Liberci, nebylo pochyb, že je to žhavé téma, které musíme vyzkoušet. A propo, nejlepší zážitek s VR brýlemi mám z Golema v Praze. To je zatím nejvyšší liga u nás a zřejmě i v Evropě.

Přijměte tedy pozvánku na další setkání Elixíru, které proběhne 23. 10. v iQFABLABU.

Také tentokrát platí, že možnost parkování je přímo u iQLANDIE, přičemž před 16. hodinou vám výjezd zdarma potvrdí přímo na pokladně iQPARKU, kudy se do FABLABU jde. Najdete nás tam ve třetím patře. Protože iQPARK zavírá v 16 hodin, jděte v případě nouze nebo zpoždění k bočnímu vchodu z ulice U Nisy, přičemž jsem k dispozici na telefonu 739 000 694. K občerstvení nabídneme kávu, čaj i vodu a nebude chybět i něco na zub.

Pokud nepatříte do okruhu lidí, kteří už naše Centrum navštívili, neváhejte vyplnit formulář jako přihlašovadlo, ať s vámi počítám předem.

Těším se na viděnou.

Martin Gembec,
vedoucí libereckého centra.

1 thought on “Rozšířená a virtuální realita – pozvánka 23. 10.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..